Hakkımızda

 

Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup faaliyetini İstanbul Avrupa Yakasında, bayan tesettür giyim üzerine devam ettirmektedir .
Firmamız , toptan, perakende ve e ticaret üzerinden hizmet vermektedir.

Firmamız faaliyet göstermeye başlarken ” müşteri memnuniyeti kazançtan daha önemlidir prensibini benimsediği için yıllardır gelişerek şuanda bulunduğumuz noktaya gelmiştir .
Firmamız sektöründe en güvenilir ve tercih edilir firmalar arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla müşteri memnuniyeti odaklı yönetim sistemini benimsek ve sürekli ilerlemeyi, gelişimi sağlamak ve bunu yaparken insana ve çevreye saygılı olmak,. çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugünü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak.
Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
Müşterilerimiz ile iş birliğini her fırsatta geliştirmeyi amaçlamaktayız.

‘’Müşteri her zaman en önemli değerimizdir ‘’ prensibinden hareketle hızlı servis, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar sunarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkartıp müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, teknoloji ile tecrübenin birleştiği bir kurum oluşturmak ve sürekli iyileştirmeler ile kendini geliştirmek, her zaman en iyisini başarmak asıl amacımızdır.‘’Müşteri her zaman en önemli değerimizdir ‘’ prensibinden hareketle hızlı servis, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar sunarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkartıp müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, teknoloji ile tecrübenin birleştiği bir kurum oluşturmak ve sürekli iyileştirmeler ile kendini geliştirmek, her zaman en iyisini başarmak asıl amacımızdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR